O nas

O nas

Firma „Agro-Serwis” jest firmą rodzinną działającą od 1996 roku. Głównym profilem działalności jest wyposażanie budynków inwentarskich, czyli obór, kurników, chlewni, stajni w sprzęt oraz akcesoria najwyższej jakości. Dostarczamy kompleksowe oprzyrządowanie budynków inwentarskich, dzięki któremu hodowla zwierząt może być bardziej efektywna, a ich dobrostan będzie znajdował się na najwyższym poziomie.

O firmie

U nas zamówisz sprzęt do chlewni, kurników i obór, przeznaczony do karmienia i pojenia zwierząt, a także do podawania im leków. Prowadzimy również sprzedaż powierzchni zapewniających zwierzętom komfortowe i bezpieczne przebywanie w obiektach gospodarskich, takich jak ruszta dla trzody. Znajdziesz tutaj również kompleksowe wyposażenie kurników. Zajmujemy się sprzedażą gniazd dla kur, karmideł, nagrzewnic oraz wentylatorów.

Dlaczego warto nam zaufac?

Jeśli szukasz wysokiej klasy urządzeń, którymi masz zamiar urządzić swoje obiekty inwentarskie, zachęcamy do poznania naszej oferty. Prowadzimy sprzedaż urządzeń w wielu wariantach, co pozwala na dobranie ich do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa rolnego. Doświadczenie zdobyte podczas prowadzenia działalności pozwala nam na wykonywanie usług zarówno na terenie kraju, jak i po za jego granicami, a odbiorcami naszej firmy są klienci indywidualni i duże gospodarstwa rolne.

Oferowane produkty cechują przede wszystkim wysoka jakość, a także zastosowanie nowoczesnych technologii produkcji i materiałów przystosowanych do wykorzystywania w specyficznych warunkach, jakie panują w budynkach inwentarskich. Uwzględniamy cały czas zmieniające się trendy w hodowli zwierząt i staramy się proponować klientom nowatorskie rozwiązania, które pomogą im usprawnić prowadzenie chowu drobiu, trzody lub bydła. Wyposażanie budynków inwentarskich jest naszą specjalnością już do wielu lat, dlatego, jeśli masz pytania lub szukasz optymalnych rozwiązań dla swojej hodowli, skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci, co warto wybrać.

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Z

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Niezawodność

Stale i dynamicznie rozwijać naszą działalność, dostarczając Ci produkt nowoczesny i precyzyjnie wykonany.