Oferta

Nagrzewnice gazowe do kurników – ekonomiczne i wydajne

Jakość powietrza, jaka panuje w budynku inwentarskim jest równie ważna jak wysokiej klasy pożywienie i dostęp do wody. Warto więc zadbać o właściwe przewietrzanie oraz optymalną dla zwierząt temperaturę. Temu służą dostępne w naszej ofercie nagrzewnice gazowe do kurników, które pozwalają na utrzymanie odpowiedniego poziomu ciepła w obiekcie. Są to bardzo ekonomiczne i wydajne urządzenia, które zapewniają dopływ dużej ilości ciepłego powietrza w krótkim czasie. Nagrzewanie gazowe do kurników jest łatwe w obsłudze, trwałe i wydajne. To sprawia, że cieszy się sporym powodzeniem wśród hodowców drobiu.
Nagrzewanie i schładzanie kurników
Należy pamiętać, że nie tylko nagrzewanie jest istotne, ale w przypadku zbyt wysokiej temperatury, niezbędne jest schładzanie kurników. Systemy schładzania kurników są niezbędne w każdym budynku inwentarskim przeznaczonym dla dużej ilości ptaków. W końcu zwierzęta nie wydzielają jedynie dwutlenku węgla, ale również ciepło. Zbyt wysoka temperatura może negatywnie na nie wpłynąć, dlatego trzeba mieć to na uwadze w trakcie montowania wentylacji w kurniku
Polecamy także dostępne w naszej ofercie systemy zamgławiania, które mają dodatkową zaletę – dezynfekują budynek z nieczystości, co skutecznie poprawia jego higienę. Wynika to z zastosowania w tego typu instalacjach pary wodnej, która rozprzestrzenia się po pomieszczeniu.