Oferta

Pojenie dla drobiu – nowoczesne rozwiązania technologiczne

Nieustanny rozwój technologiczny branży inwentarskiej pozwala na zastosowanie wiele ułatwień w hodowli zwierząt. Między innymi mowa tu o automatycznych systemach pojenia drobiu, które znacząco upraszczają proces hodowli. W naszym sklepie znajdziesz wszelkiego miseczki, smoczki, rurki oraz poidła, jak również specjalne reduktory ciśnienia wody – innymi słowy wszystko, co potrzebne jest do ułożenia profesjonalnego systemu pojenia ptaków różnych gatunków i w różnym wieku. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań pozwala na przeprowadzanie pojenia w sposób szybki i efektywny oraz zapewnia zwierzętom stały dostęp do wody pitnej przy ograniczeniu wysiłku hodowcy.
Nie ograniczyliśmy oferty jedynie do systemów pojenia – zawarliśmy w niej również dozowniki leków dosatron dla drobiu, które pozwolą na precyzyjne dozowanie leków, witamin oraz innych substancji. Te urządzenia gwarantują skuteczne podawanie preparatów przy zminimalizowaniu ich strat.

Poidła uwzględniające różne potrzeby ptaków
Jako sprzedawcy sprzętu inwentarskiego z dużym doświadczeniem, zdajemy sobie sprawę, że każdy gatunek zwierzęcia, a także jego wiek i kondycja zdrowotna wymaga zastosowania specyficznych rozwiązań w dziedzinie pojenia. Dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę urządzeń i akcesoriów do pojenia drobiu, które uwzględniają indywidualne zapotrzebowanie różnych zwierząt na płyny. Proponujemy smoczki i miseczki dla kurcząt i indyków, wśród których znajdziesz także elementy przystosowane dla niosek i brojlerów. Oprócz poideł, proponujemy elementy instalacyjne, takie jak rury, złączki czy mufy gumowe.
Jeśli planujesz system pojenia drobiu w swoim kurniku, znajdziesz u nas wszystko, co jest potrzebne, by działał prawidłowo i zapewniał ptakom właściwą ilość płynów. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą dozowników leków dosatron. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, jesteśmy do Twojej dyspozycji.